Product of the Day

Protector Double gun bag XL

Gun bags & carry
789
PLN
Protector Double gun bag XL
Protector Double gun bag XL
in_stock
Availability:
In Stock
Dispatched within:
5 days
Price: 789,00 zł
Net price: 641,46 zł
pcs.

Pokrowiec SAG chroni dwie jednostki broni długiej oraz akcesoria, pozwala na ich dyskretne przenoszenie i zabezpiecza przed uszkodzeniem oraz warunkami atmosferycznymi.

Długość całkowita: 140 cm
Długość wewnątrz: 134 cm
Szerokość: 34 cm
Wysokość: 9 cm (bez broni), z kieszeniami 21 cm

Bez problemu pomieści: M16, AK47/74, L86, Galil

Pokrowiec wykonano z Cordury 750 dtex. Pozwoliło to zauważalnie zmniejszyć ciężar własny pokrowca przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wytrzymałości i odporności na przetarcia.
Inaczej niż w konkurencyjnych produktach, ścianki pokrowca wypełniono gęstą, sprężystą pianką o grubości aż 40 mm. Dzięki temu broń jest lepiej chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Główna komora i wszystkie kieszenie zamykane zamkiem błyskawicznym z dwoma suwakami, renomowanej firmy YKK. Przed warunkami atmosferycznymi każdy zamek chroni specjalna patka.

Główna przestrzeń zawiera taśmy systemu PALS na obu ścianach. Pozwalają one regulować położenie punktów zaczepienia broni, a w pozostałej wolnej przestrzeni dopinać kieszenie i akcesoria. Jednostki broni oddziela przegroda wypełnina gąbką o grubości 20mm, mocowana do dna pokrowca przy pomocy rzepa.

Prawą kieszeń wyposażono w dwie przegródki z wytrzymałej siatki.
Środkową kieszeń zewnętrzną wyposażono w dwie mniejsze zamykane wspólnym zamkiem błyskawicznym. Zastosowanie wytrzymałej siatki pozwala na łatwą identyfikację ich zawartości.
Lewa kieszeń stanowi obszerną przestrzeń przeznaczenia ogólnego.

Wszystkie kieszenie mają wymiary wewnętrzne 23x26x6cm, a ich Wnętrza pokryto materiałem o właściwościach zbliżonych do miękkiego rzepa. Pozwala to na przyczepianie akcesoriów i organizowanie zawartości. Pomiędzy kieszeniami a główną częścią pokrowca znajdują się zamykane rzepem przestrzenie o wymiarach wewnętrznych 30x23 cm, przystosowanych do przenoszenia płaskich przedmiotów (jak tarcze strzeleckie) lub dyskretnego przechowywania np. kluczy i dokumentów.

Do pleców pokrowca przyszyto taśmy 25 mm. Umożliwiają one montaż wielofunkcyjnych, w pełni regulowanych szelek nośnych. Ponieważ taśmy wykonano zgodnie z systemem PALS można na nich awaryjnie montować dodatkowe akcesoria i kieszenie.

Pokrowiec wyposażony jest w wygodny pas do przenoszenia na ramieniu. Można zamocować go do taśm systemu PALS na tylnej ścianie pokrowca oraz przeznaczonego specjalnie do tego celu ucha, umieszczonego nad kieszenią.

Produkt objęty dożywotnią gwarancją.

Files to download:

Product reviews (0)

Basket

products: 0

value: 0,00 zł

go to cart »

Newsletter

Login

Currency

Languages

Sklep internetowy Shoper.pl